+48 608 62 60 60, 42 647 15 20 info@abc-przedszkole.pl

O PRZEDSZKOLU ABC  

Przedszkole ABC położone jest w Łodzi, przy ulicy Zapały 24 (okolice ul. Śląskiej i Zapolskiej). Lokal, w którym znajduje się Przedszkole posiada powierzchnię użytkową 300 m2, bezpiecznE, przystosowanE dla dzieci wejście. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny: wysokość sal, odpowiednią szerokość drzwi, przystosowane schody i przejścia, odpowiednia ilość sanitariatów, oraz spełnia surowe warunki zabezpieczenia ppoż – przedszkole wyposażone jest w hydranty, na klatce schodowej jest klapa oddymiająca z automatyką otwierania. Przedszkole jest wpisane do ewidencji przedszkoli niepublicznych Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi pod numerem ewidencyjnym Ed.VIII.4320-PSZ/3/10.

W przedszkolu znajdują się 4 sale dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Sale są przestronne, słoneczne i pełne kolorowych zabawek. Posiłki przygotowywane są w sprawdzonej firmie cateringowej i dostarczane do przedszkolnej kuchni-rozdzielni spełniającej wszystkie wymagania sanitarno-epidemiologiczne oraz bhp. Przedszkole posiada własny plac zabaw – ogrodzony, bezpieczny, w pełni wyposażony, przeznaczony do użytku tylko naszych wychowanków.

Przedszkole ABC czeka na dzieci od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 18.00, również w miesiącach wakacyjnych. Przyjmujemy dzieci od 2 roku życia do Grupy Adaptacyjnej. Przedszkole realizuje obowiązek przedszkolny.

W cenie czesnego Przedszkole ABC zapewnia: ubezpieczenie, język angielski (od 3 do 5 razy w tygodniu, z Native Speaker lub z nauczycielkami polskimi – opiekę metodyczną nad nauczaniem języka angielskiego sprawuje renomowana Szkoła Języków Obcych Progres), zajęcia z rytmiki, gimnastykę korekcyjną, gimnastykę ogólnorozwojową, warsztaty taneczne, zajęcia ekologiczno-przyrodnicze, zajęcia twórcze, religię (dla chętnych), zajęcia plastyczne, zajęcia relaksacyjne, diagnozę logopedyczną, konsultację stomatologiczną, konsultację ortopedyczną, przedstawienia teatralne, wycieczki organizowane przez przedszkole, inne imprezy organizowane przez przedszkole.

Powrót do strony głównej

Share This